Collistar Perfect body sprchový gél 250 ml, Energizing Talasso Shower Gel

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Jimmy Choo Urban Hero

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Telo > Sprchovanie a kúpeľ > Sprchové gély > Collistar Perfect body sprchový gél 250 ml, Energizing Talasso Shower Gel
 

Sprchové gély

Collistar Perfect body sprchový gél 250 ml, Energizing Talasso Shower Gel

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLPEB094
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 13,33 € bez DPH
16,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

ESHOP KÓD pre uplatnenie zľavy 10 EUR: SPRCHAC6

Energiudodávajúci thalasso sprchový gél s esenciálnymi olejmi.

Collistar uvádza kolekciu špeciálnych sprchových gélov inšpirovaných účinkami aromaterapie v ikonických thalasso peelingoch. Každý z týchto sprchových gélov poskytuje pokožke komfort a uvoľnenie. Unikátna textúra s bohatým podielom oleja si zachováva ľahkosť gélu, pri aplikácii sa premieňa na delikátnu penu, zahaľuje pokožku do revitalizačnej vône, dodáva jej vláčny a hladký povrch. Energiudodávajúci sprchový gél obsahuje • vzácne rastlinné oleje pre výživu a hydratáciu • vybrané esenciálne oleje pre energiu a povzbudenie.

Použitie

Vmasírujte na pokožku tela a opláchnite.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.

Krása a štýl

Collistar Perfect Body 2017

TVARUJÚCE NÁPLASTI NA BRUŠKO A BOKY šoková terapia a SKRÁŠĽUJÚCI ZOŠTÍHĽUJÚCI TELOVÝ KRÉM, ktorý redukuje objem, obnovuje krivky a spevňuje.

Celý článok