Collistar Perfect body prípravok na telo 200 ml, Anticellulite Slimming Concentrate

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Telo > Telové prípravky > Proti celulitíde > Collistar Perfect body prípravok na telo 200 ml, Anticellulite Slimming Concentrate
 

Proti celulitíde

Collistar Perfect body prípravok na telo 200 ml, Anticellulite Slimming Concentrate

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLPEB043
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 46,25 € bez DPH
55,50 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Nočné proticelulitídne a zoštíhľujúce ošetrenie.

Obohatené o Cell-Nocturne System® a morské soli. Totálna inovácia, prvé nočné ošetrenie s duálnym - zoštíhľujúcim a proticelulitídnym účinkom. Vďaka vysokej koncentrácii morskej soli a exkluzívnej zložke Cell-Nocturne System® pôsobí počas nočného biorytmu na tvarovanie postavy. Výsledky: pokožka je ráno spevnená a vyhladená. Pri pravidelnom používaní sa z nej strácajú prejavy pomarančovej kože a redukujú sa tukové zásoby. Vhodné na celoročné použitie. Efektívny samostatne, prípravok je vhodný aj v kombinácii s inými proticelulitídnymi a zoštíhľujúcimi dennými prípravkami Collistar. Klinicky preukázaná efektívnosť. Dermatologicky testované. Bez parabénov.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.