Collistar Idro-Attiva kazeta, Deep Moisturizing cream 50 ml + Eye Hydro-gel 8,5 ml + strieborná kozmetická taštička

 
 
 

Denná súťaž

Jimmy Choo Floral

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Podľa značiek > Collistar > Pleť > Idro-Attiva > Collistar Idro-Attiva kazeta, Deep Moisturizing cream 50 ml + Eye Hydro-gel 8,5 ml + strieborná kozmetická taštička
 

Idro-Attiva

Collistar Idro-Attiva kazeta, Deep Moisturizing cream 50 ml + Eye Hydro-gel 8,5 ml + strieborná kozmetická taštička

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLIDA007
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nedostupné
Vaša cena: 30,42 € bez DPH
36,50 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Deep Moisturizing Cream

Skutočne ikonický krém zbožňovaný miliónmi zákazníčok.

Jeho jedinečná textúra zostala nezmenená, avšak zloženie krému je teraz ešte efektívnejšie vďaka komplexu Idro-Attiva® a výťažku talianskej pivónie. Koncentrovaný krém s bohatou textúrou posilňuje a chráni pleť, pričom jej zaručuje perfektnú hydratáciu až do 72 hodín.

Eye Hydro-Gel Ice Effect

Zloženie obsahuje komplex Idro-Attiva®, výťažok talianskej pivónie, kyselinu hyalurónovú a extrakt hnedej riasy, vďaka čomu poskytuje pleti očných kontúr perfektnú hydratáciu až do 72 hodín, vyhladzuje mimické linky, redukuje opuchy a tmavé kruhy. Ideálny pre ošetrenie očných kontúr kedykoľvek počas dňa.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.

Krása a štýl

Collistar IDRO-ATTIVA®

Nová pleťová línia kombinuje intenzívny antioxidačný a detoxikačný efekt talianskej pivónie s podporným a dlhotrvajúcim hydratačným a objemovým účinkom.

Celý článok