Collistar Idro-Attiva gél 14 ml, Eye Hydro-Gel Ice Effect

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Očné > Collistar Idro-Attiva gél 14 ml, Eye Hydro-Gel Ice Effect
 

Očné

Collistar Idro-Attiva gél 14 ml, Eye Hydro-Gel Ice Effect
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %
Collistar Idro-Attiva gél 14 ml, Eye Hydro-Gel Ice Effect
 

Collistar Idro-Attiva gél 14 ml, Eye Hydro-Gel Ice Effect

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLIDA001
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 21,33 € bez DPH
25,60 € s DPH
Bežná cena: 32,00 €
:

Popis produktu

Popis

Pomocou inovačnej chladivej textúry a revolučného keramického aplikátora v okamihu minimalizuje opuchy a tmavé kruhy, pričom rozjasňuje očné okolie. Zloženie obsahuje komplex Idro-Attiva®, výťažok talianskej pivónie, kyselinu hyalurónovú a extrakt hnedej riasy, vďaka čomu poskytuje pleti očných kontúr perfektnú hydratáciu až do 72 hodín, vyhladzuje mimické linky, redukuje opuchy a tmavé kruhy. Ideálny pre ošetrenie očných kontúr kedykoľvek počas dňa.

Pre všetky typy pleti vrátane citlivej.

Tieto prípravky nie sú len hydratačné: sú to ošetrenia, ktoré pleť zahŕňajú množstvom efektov a výhod: zvlhčenie, podpora vitality, ochrana pred oxidačným stresom a nečistotami, a to všetko vďaka exkluzívnemu komplexu Idro-Attiva® a výťažku talianskej pivónie.

Idro-Attiva® komplex pôsobí na rôzne vrstvy pleti, poskytuje jej aktívnu hydratáciu, ktorá zväčšuje jej objem a zaručuje perfektnú hydratáciu až do 72 hodín. Výťažok talianskej pivónie pochádza z kvetov pestovaných v srdci regiónu Lazio. Jeho účinky sú výnimočné, má intenzívny regeneračný, antioxidačný a detoxikačný vplyv na pleť.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.

Krása a štýl

Collistar IDRO-ATTIVA®

Nová pleťová línia kombinuje intenzívny antioxidačný a detoxikačný efekt talianskej pivónie s podporným a dlhotrvajúcim hydratačným a objemovým účinkom.

Celý článok