Collistar Idro-Attiva bb krém 50 ml, Magica BB + Detox 03 Deep

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > BB/CC krémy > Collistar Idro-Attiva bb krém 50 ml, Magica BB + Detox 03 Deep
 

BB/CC krémy

Collistar Idro-Attiva bb krém 50 ml, Magica BB + Detox 03 Deep

0 (0 hlasov)
Kód produktu:COLIDA011
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 27,42 € bez DPH
32,90 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Skvelou novinkou na leto je hydratačný a detoxikačný BB krém s ochranným faktorom SPF 20 Magica BB+ detox SPF 20.

Okúste kúzlo sviežeho, ľahkého a detoxikačného fluidu, ktorý v jedinom kroku skrášli a rozjasní pleť, zahrnie ju dlhotrvajúcou hydratáciou s efektom až do 72 hodín. Pre prirodzený, jednotný tón s nahým efektom a ochranu pred modrým svetlom a slnkom.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.

Krása a štýl

Collistar IDRO-ATTIVA®

Nová pleťová línia kombinuje intenzívny antioxidačný a detoxikačný efekt talianskej pivónie s podporným a dlhotrvajúcim hydratačným a objemovým účinkom.

Celý článok