Collistar Idro-Attiva balzam 50 ml, Intense Moisturizing Antipollution Balm

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Denné > Collistar Idro-Attiva balzam 50 ml, Intense Moisturizing Antipollution Balm
 

Denné

Collistar Idro-Attiva balzam 50 ml, Intense Moisturizing Antipollution Balm

5 (1)
Kód produktu:COLIDA003
Značka:Collistar
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 30,75 € bez DPH
36,90 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Multiaktívny pleťový krém chráni pleť pred znečistením a svetelným žiarením, pričom ju revitalizuje a hydratuje až do 72 hodín. Jeho zloženie obsahuje exkluzívny komplex Idro-Attiva®, výťažok talianskej pivónie, detoxikačnú zložku a extrakt kakaa pre ochranu pleti pred škodlivým modrým svetlom. Pre všetky typy pleti vrátane citlivej.

Tieto prípravky nie sú len hydratačné: sú to ošetrenia, ktoré pleť zahŕňajú množstvom efektov a výhod: zvlhčenie, podpora vitality, ochrana pred oxidačným stresom a nečistotami, a to všetko vďaka exkluzívnemu komplexu Idro-Attiva® a výťažku talianskej pivónie.

Idro-Attiva® komplex pôsobí na rôzne vrstvy pleti, poskytuje jej aktívnu hydratáciu, ktorá zväčšuje jej objem a zaručuje perfektnú hydratáciu až do 72 hodín. Výťažok talianskej pivónie pochádza z kvetov pestovaných v srdci regiónu Lazio. Jeho účinky sú výnimočné, má intenzívny regeneračný, antioxidačný a detoxikačný vplyv na pleť.

O značke

Príbeh Collistar začal v roku 1983 a je spätý s menom Daniela Sacerdote. Práve ona sa ujala vedenia spoločnosti a prispela k vzniku značky, akou dnes Collistar je. Daniela Sacerdote, ktorá stále pôsobí na čele spoločnosti, odštartovala fázu rozvoja kulminujúceho v roku 2003, kedy spoločnosť získala prvé miesto v predaji prípravkov v parfumérstve na talianskom trhu. Úspechy značky Collistar siahajú ďaleko za hranice Talianska. Od roku 1997 má svoje zastúpenie v Európe, na Ďalekom Východe a v Južnej Amerike, a to najmä vo veľkých medzinárodných sieťach a prestížnych obchodných domoch. V roku 2011 Collistar zriadil svoje zastúpenie v Holandsku s celkovým počtom 500 predajní. Vstup na čínsky trh v júli 2012 je prísľubom významného rastu značky na Ďalekom Východe, a pozíciu v Európe by mohol posilniť rýchly rozvoj predaja značky na ruskom trhu, kde má svoje zastúpenie od minulého roku, ako aj začínajúce pôsobenie v Nemecku. V súčasnosti je Collistar zastúpený vo viac ako 40 krajinách, kde predstavuje rovnaké zloženia prípravkov a teší sa obľúbenosti v radoch zákazníčok. Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.

Krása a štýl

Collistar IDRO-ATTIVA®

Nová pleťová línia kombinuje intenzívny antioxidačný a detoxikačný efekt talianskej pivónie s podporným a dlhotrvajúcim hydratačným a objemovým účinkom.

Celý článok


 

avatar

Fantastický ľahký krémik... už druhýkrát ho mám, úžasný je. Veľmi odporúčam!

...