Alma K Body Care špongia 1 ks, Eco friendly foaming sponge

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Betty Barclay Bohemian Romance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Telo > Sprchovanie a kúpeľ > Prípravky do kúpeľa > Alma K Body Care špongia 1 ks, Eco friendly foaming sponge
 

Prípravky do kúpeľa

Alma K Body Care špongia 1 ks, Eco friendly foaming sponge

0 (0 hlasov)
Kód produktu:ALMBOD001
Značka:Alma K
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 8,25 € bez DPH
9,90 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Inovačná penová hubka bohatá na minerály z Mŕtveho mora, ako aj prírodný olej zo sladkých mandlí a hroznových zrniek pre jemné čistenie a hydratáciu pokožky počas sprchovania. Vyrobená z ekologického materiálu šetrného k životnému prostrediu.

Použitie

Navlhčite špongiu v teplej vode a zľahka masírujte pokožku tela jemnými krúživými pohybmi. Dôkladne opláchnite. Pre rýchlejšie vysušenie špongiu po použití zaveste za rúčku. Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami. Ak sa vám na pokožke objavia prejavy podráždenia, prerušte používanie špongie. Na relaxáciu počas sprchovania alebo kúpeľa.

(na 20 a viac použití)

Krása a štýl

Alma K. - nová značka v parfumériách FAnn

Produkty Alma K k vám prichádzajú priamo z pobrežia najstaršieho SPA na svete, pričom sú obohatené o minerály, bahno a soľ, ktoré sú prísľubom trojice jedinečných účinkov: ČISTOTY, HYDRATÁCIE a UVOĽNENIA. Okrem toho sú prípravky Alma K obohatené o výživné rastlinné oleje, upokojujúce výťažky a delikátne vône, ktoré vyhladzujú pleť a poskytujú harmóniu zmyslom.

Celý článok