Aigner Iconista kazeta, EdP 100 ml + SG 75 ml

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Podľa značiek > Aigner > Dámske vône > Iconista > Aigner Iconista kazeta, EdP 100 ml + SG 75 ml
 

Iconista

Aigner Iconista kazeta, EdP 100 ml + SG 75 ml
zväčšiť obrázok
NovinkyAkcia
Ušetríte: 30 %
Aigner Iconista kazeta, EdP 100 ml + SG 75 ml
 

Aigner Iconista kazeta, EdP 100 ml + SG 75 ml

0 (0 hlasov)
Kód produktu:AIGINA001
Značka:Aigner
Rodina vôní:Chyprové
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 46,08 € bez DPH
55,30 € s DPH
Bežná cena: 79,00 €

Popis produktu

Popis

Moderná, ovocná cyprusová vôňa: už prvé náznaky vitálneho bergamotu, ružového korenia a lesných plodov pošteklia váš nos. Nasleduje sladká stopa spočívajúca v kvetinovom srdci zloženom z ruží a fialiek, ktorá rýchlo ustupuje záhadným a hlbokým pudrovým tónom kosatca. Akoby obloha odrazu zostala fialová! Ešte viac hĺbky do vône vnáša vzrušujúco moderný akord pačuli, ktorý umocňuje cyprusovú štruktúru, pričom jemnosť a krémový charakter vôni dodáva kombinácia vanilky a ambry. Neuveriteľná sila! Úžasná vášeň! Skvelá vôňa!

Hlava: bergamot, ružové korenie, lesné plody

Srdce: ruže, fialky, korene kosatca

Základ: pačuli, pižmo, vanilka, ambra

O značke

Etienne Aigner sa narodil v roku 1904 v Maďarsku. Etienne Aigner začal pracovať s koženými väzbami kníh. Objavil tak svoju lásku k práci s kožou a profesionálne úspechy ho dostali do Paríža. Presťahoval sa spolu so svojím bratom Lucienom, známym foto-žurnalistom. Etienne začal navrhovať kožené tašky, kabelky a opasky pre niekoľko haute-couture módnych domov (napr. Dior, Jacques Fath, Molyneux). V roku 1950 predstavil verejnosti svoju prvú kolekciu v New Yorku - čo môžeme považovať za začiatok úspechov značky. Monogram značky odvodený z mena Aigner v tvare konskej podkovy sa rýchlo stal svetovým symbolom kvality.

V roku 1965 bola založená spoločnosť Etienne Aigner v Mníchove. Vznikala neustále sa rozširujúca kolekcia kožených výrobkov. Červená koža bez lemov dobyla trh exkluzívnych doplnkov a rýchlo si získala reputáciu. V roku 1972 bola založená talianska pobočka firmy, ktorá prevzala zodpovednosť za celú produkciu kožených výrobkov. Rozšírila sa výroba o luxusnú koženú batožinu a topánky.

V roku 1975 vstúpila značka do sveta kozmetických výrobkov s vôňou "Etienne Aigner No. 1".

V súčasnosti je Aigner medzinárodná prestížna značka známa vo viac ako 40 krajinách sveta s viac ako 400 predajnými miestami.