3LAB Špeciálna starostlivosť bb krém 45 ml, Perfect BB krém SPF40 03

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

balíček cestovných balení La Prairie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > 3LAB Špeciálna starostlivosť bb krém 45 ml, Perfect BB krém SPF40 03
 

Pleť

3LAB Špeciálna starostlivosť bb krém 45 ml, Perfect BB krém SPF40 03

0 (0 hlasov)
Kód produktu:3LASPS003
Značka:3LAB
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 83,33 € bez DPH
100,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

BB krém s ochranným faktorom SPF 40.

Perfect BB SPF 40 je ľahký, tónovaný hydratačný BB krém pre obnovu nových buniek, rozjasnenie, zvlhčenie a ochranu pleti so skrášľujúcim dotykom farby. Patentované zloženie obsahuje Beta White, biomimetický peptid s bieliacim účinkom, ktorý pleť výnimočne rozjasní. Alternatíva make-upu alebo podkladovej bázy, Perfect BB SPF 40 pleť ochráni pred slnečnými lúčmi, upokojí podráždené miesta, poskytne jej rozjasnenie a účinný boj proti starnutiu. Dokonale sa nanáša, hladko sa rozplýva na pleti, nemastné zloženie jej poskytuje zdravý jas a krásu. Kľúčové zložky: Nano-Claire GY™ (celosvetovo prvá biotechnologická verzia rastového hormónu) pôsobí na pleť ako „náhradná hormonálna terapia“. Phyto-Cell Tec Malus Domestica (kmeňové bunky zo vzácnej odrody švajčiarskych jabĺk), majú preukázateľný účinok na oddialenie procesu starnutia. Beta White, inovačný biomimetický peptid vo forme lipozómu, má bieliaci účinok, pretože znižuje množstvo proteínov podieľajúcich sa na vzniku pigmentácie a bráni syntéze melanínu. E-Mortal, hydrolyzovaný proteín z hrášku, aktivuje kmeňové bunky pleti a podporuje tvorbu kolagénu, čím preukázateľne redukuje vrásky. Askorbyl Glykozid stimuluje syntézu kolagénu a prináša bieliaci účinok, pretože bráni syntéze melanínu. Vitamín E predchádza poškodeniu pleti voľnými radikálmi. Sedaplant Richter, zmes rastlinných extraktov, pôsobí upokojujúco a redukuje podráždenia.

O značke

Obľúbená kozmetická značka amerických celebrít, 3LAB, spája najväčšie inovácie v oblasti technológií a najpokrokovejšie zložky do luxusných, efektívnych produktov, ktoré zlepšujú zdravie a krásu pleti, pričom zmierňujú jej poškodenia a bojujú proti prejavom starnutia. Erica Chung, spoluzakladateľka a tvorkyňa značky, sa ujala výzvy vytvoriť "perfektný produkt", a práve jej nadšenie a poslanie viedlo k vzniku tejto prevratnej značky súčasnosti.

Spoločnosť ako jedna z prvých predstavila biotechnologickú verziu rastového hormónu a technológiu kmeňových buniek z jabĺk. Má svojich nadšencov v kruhu hollywoodskych hviezd aj odborníkov na pleť a skrášľovanie.

Cieľom značky 3LAB pri vývoji línie pleťových prípravkov nebolo len ošetrovať pleť, ale zároveň ju aj zdokonaľovať. Ponuka 3LAB je precízne usporiadaná tak, aby zákazníkom poskytovala moderný rad prípravkov pre potreby každého typu pleti.

3LAB využíva rastlinné ingrediencie najvyššej kvality a pokrokové vedecké technológie na odvrátenie sily prírody a času. Tento unikátny proces umožňuje použitie antioxidačných zložiek vo vysokých koncentráciách.

Výsledok? Najefektívnejšia kolekcia pleťovej starostlivosti, ktorá sľubuje spevnenie, vyhladenie, zjednotenie tónu a zdokonalenie starnúcej pleti.

Čo by ste o 3LAB mali vedieť:

• prípravky bez parfumácií, konzervantov, farbív

• pokrokové zloženia obsahujú revolučné kmeňové bunky z jabĺk, či biotechnologickú verziu rastového hormónu, ktoré značka sama vyvinula

• má vlastné laboratórium aj výrobnú fabriku, kde sa produkujú aj luxusné prípravky pre ďalších 70 svetových kozmetických značiek

Krása a štýl

3LAB Špeciálna starostlivosť

Americká pleťová starostlivosť 3LAB exkluzívne na Slovensku v parfumériách FAnn

Celý článok