3LAB Intenzívna starostlivosť séra rozjasňujúce sérum 30 ml, Perfect C Treatment Serum

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Séra > 3LAB Intenzívna starostlivosť séra rozjasňujúce sérum 30 ml, Perfect C Treatment Serum
 

Séra

3LAB Intenzívna starostlivosť séra rozjasňujúce sérum 30 ml, Perfect C Treatment Serum
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %

3LAB Intenzívna starostlivosť séra rozjasňujúce sérum 30 ml, Perfect C Treatment Serum

0 (0 hlasov)
Kód produktu:3LAISS004
Značka:3LAB
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 93,33 € bez DPH
112,00 € s DPH
Bežná cena: 140,00 €
:

Popis produktu

Popis

Pokrokové pleťové sérum s bohatou dávkou vitamínu C.

Perfect "C" Treatment Serum podporuje tvorbu kolagénu, rozjasňuje pleť a zlepšuje pružnosť. Zlepšuje jas pleti, redukuje pigmentové rozdiely, podporuje kolagén a v komplexe zmierňuje prejavy starnutia. Pokrokové zloženie urýchľuje absorpciu vitamínu C a prináša pleti dlhotrvácne výsledky.

Kľúčové zložky a výhody:

• Vitamín C rozjasňuje pleť, pričom bráni nadmernej tvorbe melanínu, a súčasne stimuluje tvorbu kolagénu, čím vypĺňa objem pleti a vyhladzuje linky.

• Kmeňové bunky zo vzácnej odrody švajčiarskeho jablka preukázateľne spomaľujú a odďaľujú proces starnutia.

• Matrixyl 3000 napráva poškodenú pleť, redukuje hlboké vrásky a obnovuje objem pleti.

• Extrakt ovocia Acai má výborné antioxidačné účinky. Pôsobí proti vplyvu voľných radikálov, a tým predchádza známkam starnutia.

O značke

Obľúbená kozmetická značka amerických celebrít, 3LAB, spája najväčšie inovácie v oblasti technológií a najpokrokovejšie zložky do luxusných, efektívnych produktov, ktoré zlepšujú zdravie a krásu pleti, pričom zmierňujú jej poškodenia a bojujú proti prejavom starnutia. Erica Chung, spoluzakladateľka a tvorkyňa značky, sa ujala výzvy vytvoriť "perfektný produkt", a práve jej nadšenie a poslanie viedlo k vzniku tejto prevratnej značky súčasnosti.

Spoločnosť ako jedna z prvých predstavila biotechnologickú verziu rastového hormónu a technológiu kmeňových buniek z jabĺk. Má svojich nadšencov v kruhu hollywoodskych hviezd aj odborníkov na pleť a skrášľovanie.

Cieľom značky 3LAB pri vývoji línie pleťových prípravkov nebolo len ošetrovať pleť, ale zároveň ju aj zdokonaľovať. Ponuka 3LAB je precízne usporiadaná tak, aby zákazníkom poskytovala moderný rad prípravkov pre potreby každého typu pleti.

3LAB využíva rastlinné ingrediencie najvyššej kvality a pokrokové vedecké technológie na odvrátenie sily prírody a času. Tento unikátny proces umožňuje použitie antioxidačných zložiek vo vysokých koncentráciách.

Výsledok? Najefektívnejšia kolekcia pleťovej starostlivosti, ktorá sľubuje spevnenie, vyhladenie, zjednotenie tónu a zdokonalenie starnúcej pleti.

Čo by ste o 3LAB mali vedieť:

• prípravky bez parfumácií, konzervantov, farbív

• pokrokové zloženia obsahujú revolučné kmeňové bunky z jabĺk, či biotechnologickú verziu rastového hormónu, ktoré značka sama vyvinula

• má vlastné laboratórium aj výrobnú fabriku, kde sa produkujú aj luxusné prípravky pre ďalších 70 svetových kozmetických značiek

Krása a štýl

3LAB Perfect "C" Treatment Serum

Horúcou témou v pleťovej starostlivosti je nepochybne to, ako dosiahnuť žiarivejšiu a jednotnejšiu pleť. 3LAB prináša riešenie v podobe pokrokového pleťového séra s bohatou dávkou vitamínu C. Perfect "C" Treatment Serum podporuje tvorbu kolagénu, rozjasňuje pleť a zlepšuje pružnosť.

Celý článok