3LAB Intenzívna starostlivosť séra omladzujúce sérum 30 ml, H Serum

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Baldessarini Black

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > 3LAB Intenzívna starostlivosť séra omladzujúce sérum 30 ml, H Serum
 

Pleť

3LAB Intenzívna starostlivosť séra omladzujúce sérum 30 ml, H Serum

0 (0 hlasov)
Kód produktu:3LAISS001
Značka:3LAB
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 175,00 € bez DPH
210,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Omladzujúce sérum.

Kozmetické sérum s revolučnou technológiou Nano-Claire GY™, biotechnologickou verziou rastového hormónu, ktorá pleti pomáha nahradiť vitálne zložky strácajúce sa s vekom. "h" Serum obnovuje esenciálnu energiu ľudských rastových hormónov (hGH), čím dosahuje neprekonateľne efektívne účinky v redukcii problémov pleti, akými sú vrásky, strata pevnosti a pružnosti, ako aj nerovnomerná pigmentácia. Kľúčové zložky: Nano-Claire GY™ pôsobí ako “náhradná hormonálna terapia” pre pleť. Lumiskin podporuje jas a žiarivosť pleti. Aquaxyl vplýva na zvýšenie hydratácie a upravuje hydratačnú bariéru pleti. Hyaluronát sodný zaručuje dlhotrvajúcu hydratáciu. Promatryx posilňuje štruktúru mimobunkovej štruktúry pleti. Bioaktívny komplex Unisurrection obnovuje pleťovú štruktúru, chráni a revitalizuje, stimuluje prirodzenú odolnosť pleti. Levulinát sodný zachováva prirodzené zdravie pleti.

O značke

Obľúbená kozmetická značka amerických celebrít, 3LAB, spája najväčšie inovácie v oblasti technológií a najpokrokovejšie zložky do luxusných, efektívnych produktov, ktoré zlepšujú zdravie a krásu pleti, pričom zmierňujú jej poškodenia a bojujú proti prejavom starnutia. Erica Chung, spoluzakladateľka a tvorkyňa značky, sa ujala výzvy vytvoriť "perfektný produkt", a práve jej nadšenie a poslanie viedlo k vzniku tejto prevratnej značky súčasnosti.

Spoločnosť ako jedna z prvých predstavila biotechnologickú verziu rastového hormónu a technológiu kmeňových buniek z jabĺk. Má svojich nadšencov v kruhu hollywoodskych hviezd aj odborníkov na pleť a skrášľovanie.

Cieľom značky 3LAB pri vývoji línie pleťových prípravkov nebolo len ošetrovať pleť, ale zároveň ju aj zdokonaľovať. Ponuka 3LAB je precízne usporiadaná tak, aby zákazníkom poskytovala moderný rad prípravkov pre potreby každého typu pleti.

3LAB využíva rastlinné ingrediencie najvyššej kvality a pokrokové vedecké technológie na odvrátenie sily prírody a času. Tento unikátny proces umožňuje použitie antioxidačných zložiek vo vysokých koncentráciách.

Výsledok? Najefektívnejšia kolekcia pleťovej starostlivosti, ktorá sľubuje spevnenie, vyhladenie, zjednotenie tónu a zdokonalenie starnúcej pleti.

Čo by ste o 3LAB mali vedieť:
• prípravky bez parfumácií, konzervantov, farbív
• pokrokové zloženia obsahujú revolučné kmeňové bunky z jabĺk, či biotechnologickú verziu rastového hormónu, ktoré značka sama vyvinula
• má vlastné laboratórium aj výrobnú fabriku, kde sa produkujú aj luxusné prípravky pre ďalších 70 svetových kozmetických značiek

Krása a štýl

3LAB Intenzívna starostlivosť

Americká pleťová starostlivosť 3LAB exkluzívne na Slovensku v parfumériách FAnn

Celý článok