3LAB Intenzívna starostlivosť oči očný krém 15 ml, Perfect C Eye Treatment

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Podľa značiek > 3LAB > Pleť > Intenzívna starostlivosť oči > 3LAB Intenzívna starostlivosť oči očný krém 15 ml, Perfect C Eye Treatment
 

Intenzívna starostlivosť oči

3LAB Intenzívna starostlivosť oči očný krém 15 ml, Perfect C Eye Treatment

0 (0 hlasov)
Kód produktu:3LAOOK002
Značka:3LAB
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 79,17 € bez DPH
95,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Očný krém pre redukciu tmavých kruhov a spevnenie pleti.

Úžasný, intenzívny, antioxidačný a hydratačný očný krém obohatený o vitamín C pre redukciu tmavých kruhov. Cielené ošetrenie podporuje zvýšenú tvorbu kolagénu jemnej pleti očných kontúr. Redukuje tmavé kruhy, mimické linky a vrásky, zanecháva očné okolie vláčne a hladké. Kľúčové zložky: Magnézium askorbyl fosfát (vitamín C) zosvetľuje pleť tým, že bráni tvorbe melanínu, súčasne stimuluje tvorbu kolagénu a vypĺňa mimické linky v okolí očí. Tokoferol acetát (vitamín E) pôsobí ako antioxidant. Extrakt aloe vera pleť upokojuje.

O značke

Obľúbená kozmetická značka amerických celebrít, 3LAB, spája najväčšie inovácie v oblasti technológií a najpokrokovejšie zložky do luxusných, efektívnych produktov, ktoré zlepšujú zdravie a krásu pleti, pričom zmierňujú jej poškodenia a bojujú proti prejavom starnutia. Erica Chung, spoluzakladateľka a tvorkyňa značky, sa ujala výzvy vytvoriť "perfektný produkt", a práve jej nadšenie a poslanie viedlo k vzniku tejto prevratnej značky súčasnosti.

Spoločnosť ako jedna z prvých predstavila biotechnologickú verziu rastového hormónu a technológiu kmeňových buniek z jabĺk. Má svojich nadšencov v kruhu hollywoodskych hviezd aj odborníkov na pleť a skrášľovanie.

Cieľom značky 3LAB pri vývoji línie pleťových prípravkov nebolo len ošetrovať pleť, ale zároveň ju aj zdokonaľovať. Ponuka 3LAB je precízne usporiadaná tak, aby zákazníkom poskytovala moderný rad prípravkov pre potreby každého typu pleti.

3LAB využíva rastlinné ingrediencie najvyššej kvality a pokrokové vedecké technológie na odvrátenie sily prírody a času. Tento unikátny proces umožňuje použitie antioxidačných zložiek vo vysokých koncentráciách.

Výsledok? Najefektívnejšia kolekcia pleťovej starostlivosti, ktorá sľubuje spevnenie, vyhladenie, zjednotenie tónu a zdokonalenie starnúcej pleti.

Čo by ste o 3LAB mali vedieť:

• prípravky bez parfumácií, konzervantov, farbív

• pokrokové zloženia obsahujú revolučné kmeňové bunky z jabĺk, či biotechnologickú verziu rastového hormónu, ktoré značka sama vyvinula

• má vlastné laboratórium aj výrobnú fabriku, kde sa produkujú aj luxusné prípravky pre ďalších 70 svetových kozmetických značiek

Krása a štýl

3LAB Ošetrenie očných kontúr

Americká pleťová starostlivosť 3LAB exkluzívne na Slovensku v parfumériách FAnn

Celý článok