3LAB Hydratácia a spevnenie očný krém 15 ml, Rozjasňujúci očný krém

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Očné > 3LAB Hydratácia a spevnenie očný krém 15 ml, Rozjasňujúci očný krém
 

Očné

3LAB Hydratácia a spevnenie očný krém 15 ml, Rozjasňujúci očný krém

0 (0 hlasov)
Kód produktu:3LAHAS017
Značka:3LAB
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 183,33 € bez DPH
220,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Prestížna americká značka 3LAB, ktorá už za svoje produkty získala rad ocenení a preslávila sa niekoľkými významnými pokrokmi v kozmetickom priemysle dáva označeniu viditeľné výsledky celkom nový význam. Značka s hrdosťou ohlasuje rozšírenie populárnej až kultovej "M" kolekcie s uvedením novinky "M" Eye Brightening, jedinečného hydratačného ošetrenia s obsahom dosiaľ neznámych aktívnych zložiek pre okamžité rozjasnenie očných kontúr. Precízne zostavený tímom expertov 3LAB pôsobí nové očné ošetrenie "M" Eye hneď trojitým účinkom: minimalizuje tmavé kruhy, redukuje formovanie kohútích stôp a zmierňuje opuchnuté miesta pod očami.

Ďalší člen moderného a efektívneho arzenálu omladzujúcich produktov "M" kolekcie, ktorá je známa obsahom najvyššej koncentrácie aktívnych zložiek, obsahuje tri nové zložky špeciálne vyvinuté pre očné okolie.

Beautifeye - zložka vyvinutá z výťažku kôry preukázateľne a viditeľne dvíha vrchné viečko, redukuje vrásky, a súčasne zmierňuje tiene a opuchy pod očami.

Fimexel - biopolymér preukázateľne vypína, chráni a rozjasňuje, pričom bráni pôsobeniu každodenných dráždivých vplyvov na jemnú pleť očných kontúr.

Symcalmin - zložka derivovaná z ovsa napomáha k upokojeniu pleti a chráni ju pred dennými agresívnymi vplyvmi. Zároveň viditeľne redukuje známky predčasného starnutia.

"M" Eye Brightening taktiež obsahuje vzácne kmeňové bunky z cennej odrody švajčiarskych jabĺk bohaté na rastlinné výživné látky a proteíny, ktoré sa stali charakteristickou zložkou pre celú "M" kolekciu. Tieto jablká majú úžasnú odolnosť, zachovávajú si tvrdosť a farbu bez akéhokoľvek náznaku poškodenia aj po ich zbere. Zloženie prípravku obsahuje rad ďalších efektívnych omladzujúcich zložiek, vrátane patentovaného biopokrokového komplexu pre obnovu pleti, zložky SWT-7 a Riboxylu.

O značke

Obľúbená kozmetická značka amerických celebrít, 3LAB, spája najväčšie inovácie v oblasti technológií a najpokrokovejšie zložky do luxusných, efektívnych produktov, ktoré zlepšujú zdravie a krásu pleti, pričom zmierňujú jej poškodenia a bojujú proti prejavom starnutia. Erica Chung, spoluzakladateľka a tvorkyňa značky, sa ujala výzvy vytvoriť "perfektný produkt", a práve jej nadšenie a poslanie viedlo k vzniku tejto prevratnej značky súčasnosti.

Spoločnosť ako jedna z prvých predstavila biotechnologickú verziu rastového hormónu a technológiu kmeňových buniek z jabĺk. Má svojich nadšencov v kruhu hollywoodskych hviezd aj odborníkov na pleť a skrášľovanie.

Cieľom značky 3LAB pri vývoji línie pleťových prípravkov nebolo len ošetrovať pleť, ale zároveň ju aj zdokonaľovať. Ponuka 3LAB je precízne usporiadaná tak, aby zákazníkom poskytovala moderný rad prípravkov pre potreby každého typu pleti.

3LAB využíva rastlinné ingrediencie najvyššej kvality a pokrokové vedecké technológie na odvrátenie sily prírody a času. Tento unikátny proces umožňuje použitie antioxidačných zložiek vo vysokých koncentráciách.

Výsledok? Najefektívnejšia kolekcia pleťovej starostlivosti, ktorá sľubuje spevnenie, vyhladenie, zjednotenie tónu a zdokonalenie starnúcej pleti.

Čo by ste o 3LAB mali vedieť:

• prípravky bez parfumácií, konzervantov, farbív

• pokrokové zloženia obsahujú revolučné kmeňové bunky z jabĺk, či biotechnologickú verziu rastového hormónu, ktoré značka sama vyvinula

• má vlastné laboratórium aj výrobnú fabriku, kde sa produkujú aj luxusné prípravky pre ďalších 70 svetových kozmetických značiek

Krása a štýl

3LAB “M” Serum

Po siedmych rokoch výskumu & vývoja 3LAB predstavuje nový doplnok kultového krému “M” Cream. “M” Serum – pleťové sérum zložené z efektívnych ingrediencií objavených v najnovšom výskume a oceňovaných pre ich omladzujúcu schopnosť.

Celý článok