3LAB Hydratácia a spevnenie liftingový krém 60 ml, M cream

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

kozmetický balíček Revlon

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > 24 hodinové > 3LAB Hydratácia a spevnenie liftingový krém 60 ml, M cream
 

24 hodinové

3LAB Hydratácia a spevnenie liftingový krém 60 ml, M cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:3LAHAS005
Značka:3LAB
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 216,67 € bez DPH
260,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Intenzívny, luxusný liftingový krém.

M Cream je pleťový krém na báze pokrokovej technológie, ktorá spája prvý, biotechnologicky vyvinutý rastový hormón s kmeňovými bunkami cennej odrody švajčiarskych jabĺk. Ohromný, zázračný krém pleti dodáva spevnenie a obnovu výživy, pre ktoré je hviezdou v oblasti omladzujúcich pleťových ošetrení. Luxusný gélový krém má ľahkú textúru a výborne sa vstrebáva. Poskytuje pleti vitálne, stres odbúravajúce látky a uvoľňuje tvárové svaly, čím redukuje vrásky. Happybelle, rastlinný betaendorfín, stimuluje kľúčové enzýmy, uvoľňuje dráždivé vplyvy, prinavracia prirodzenú žiarivosť pleti, a súčasne bojuje proti príčinám poškodenia pleti v dôsledku vonkajších vplyvov. Kľúčové zložky: Nano-Claire GY™ (celosvetovo prvá biotechnologická verzia rastového hormónu) pôsobí ako “náhradná hormonálna terapia” pre pleť. Phyto-Cell Tec Malus Domestica (kmeňové bunky zo vzácnej odrody švajčiarskych jabĺk) preukázateľne odďaľujú proces starnutia. Happybelle (rastlinný endorfín) revitalizuje pleť a dodáva jej príťažlivú žiarivosť. ACS (Anti-Cyto Stressor) bráni poškodeniu pleti vyvolanému stresovými hormónmi. Osilift (100% prírodný cukor) má na pleť dlhotrvajúci protivráskový efekt.

O značke

Obľúbená kozmetická značka amerických celebrít, 3LAB, spája najväčšie inovácie v oblasti technológií a najpokrokovejšie zložky do luxusných, efektívnych produktov, ktoré zlepšujú zdravie a krásu pleti, pričom zmierňujú jej poškodenia a bojujú proti prejavom starnutia. Erica Chung, spoluzakladateľka a tvorkyňa značky, sa ujala výzvy vytvoriť "perfektný produkt", a práve jej nadšenie a poslanie viedlo k vzniku tejto prevratnej značky súčasnosti.

Spoločnosť ako jedna z prvých predstavila biotechnologickú verziu rastového hormónu a technológiu kmeňových buniek z jabĺk. Má svojich nadšencov v kruhu hollywoodskych hviezd aj odborníkov na pleť a skrášľovanie.

Cieľom značky 3LAB pri vývoji línie pleťových prípravkov nebolo len ošetrovať pleť, ale zároveň ju aj zdokonaľovať. Ponuka 3LAB je precízne usporiadaná tak, aby zákazníkom poskytovala moderný rad prípravkov pre potreby každého typu pleti.

3LAB využíva rastlinné ingrediencie najvyššej kvality a pokrokové vedecké technológie na odvrátenie sily prírody a času. Tento unikátny proces umožňuje použitie antioxidačných zložiek vo vysokých koncentráciách.

Výsledok? Najefektívnejšia kolekcia pleťovej starostlivosti, ktorá sľubuje spevnenie, vyhladenie, zjednotenie tónu a zdokonalenie starnúcej pleti.

Čo by ste o 3LAB mali vedieť:
• prípravky bez parfumácií, konzervantov, farbív
• pokrokové zloženia obsahujú revolučné kmeňové bunky z jabĺk, či biotechnologickú verziu rastového hormónu, ktoré značka sama vyvinula
• má vlastné laboratórium aj výrobnú fabriku, kde sa produkujú aj luxusné prípravky pre ďalších 70 svetových kozmetických značiek

Krása a štýl

3LAB Spevnenie

Americká pleťová starostlivosť 3LAB exkluzívne na Slovensku v parfumériách FAnn

Celý článok