3LAB Hydratácia a spevnenie krém proti vráskam 60 ml, WW cream

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > 24 hodinové > 3LAB Hydratácia a spevnenie krém proti vráskam 60 ml, WW cream
 

24 hodinové

3LAB Hydratácia a spevnenie krém proti vráskam 60 ml, WW cream
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %

3LAB Hydratácia a spevnenie krém proti vráskam 60 ml, WW cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:3LAHAS009
Značka:3LAB
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 260,00 € bez DPH
312,00 € s DPH
Bežná cena: 390,00 €
:

Popis produktu

Popis

Protivráskový a rozjasňujúci pleťový krém.

Výnimočný 3LAB WW Cream, obľúbený produkt mnohých hollywoodskych hviezd, je teraz ešte intenzívnejší. Jeho zloženie obohatila technológia Nano-Claire GY™, patentovaná zmes aktivátorov kmeňových buniek a peptidy s obsahom zlata. WW Cream efektívne bojuje proti linkám, vráskam, ochabnutej pleti, nejednotnému tónu, ako aj suchej pleti, ktorá má často za následok vzhľad bez vitality. Biotechnologická verzia rastového hormónu Nano-Claire GY™ pôsobí pre pleť ako náhrada hormonálnej terapie. Peptidy s obsahom zlata pleť spevňujú a vypínajú, extrakty planiky a sedmokrásky ju rozjasňujú, pričom bránia nadmernej tvorbe melanínu. Zmes peptidov podporuje spevnenie a vyššiu pružnosť pleti, výťažky sladkého drievka, zeleného čaju a ginka ju upokojujú aj chránia pred voľnými radikálmi. Hlavné výhody a účikny: Peptid s obsahom zlatých čiastočiek významne prispieva k nárastu kolagénu v pleti. Emblica WS pleť preukázateľne rozjasňuje. Phyto-Cell Tec Malus Domestica, derivát kmeňových buniek cennej odrody švajčiarskych jabĺk, pleť chráni a podporuje tvorbu kmeňových buniek. Zároveň predchádza chronickému starnutiu pleti. Extrakt indického egreša. PhytoCellTec Solar Vitis, derivát kmeňových buniek modrého hrozna, poskytuje ochranu povrchovým vrstvám pleti. Bráni poškodeniu kmeňových buniek epidermy vplyvom UV žiarenia. Lumiskin predchádza vzniku tmavých škvŕn a prispieva k jednotnej, žiarivejšej pleti.

O značke

Obľúbená kozmetická značka amerických celebrít, 3LAB, spája najväčšie inovácie v oblasti technológií a najpokrokovejšie zložky do luxusných, efektívnych produktov, ktoré zlepšujú zdravie a krásu pleti, pričom zmierňujú jej poškodenia a bojujú proti prejavom starnutia. Erica Chung, spoluzakladateľka a tvorkyňa značky, sa ujala výzvy vytvoriť "perfektný produkt", a práve jej nadšenie a poslanie viedlo k vzniku tejto prevratnej značky súčasnosti.

Spoločnosť ako jedna z prvých predstavila biotechnologickú verziu rastového hormónu a technológiu kmeňových buniek z jabĺk. Má svojich nadšencov v kruhu hollywoodskych hviezd aj odborníkov na pleť a skrášľovanie.

Cieľom značky 3LAB pri vývoji línie pleťových prípravkov nebolo len ošetrovať pleť, ale zároveň ju aj zdokonaľovať. Ponuka 3LAB je precízne usporiadaná tak, aby zákazníkom poskytovala moderný rad prípravkov pre potreby každého typu pleti.

3LAB využíva rastlinné ingrediencie najvyššej kvality a pokrokové vedecké technológie na odvrátenie sily prírody a času. Tento unikátny proces umožňuje použitie antioxidačných zložiek vo vysokých koncentráciách.

Výsledok? Najefektívnejšia kolekcia pleťovej starostlivosti, ktorá sľubuje spevnenie, vyhladenie, zjednotenie tónu a zdokonalenie starnúcej pleti.

Čo by ste o 3LAB mali vedieť:
• prípravky bez parfumácií, konzervantov, farbív
• pokrokové zloženia obsahujú revolučné kmeňové bunky z jabĺk, či biotechnologickú verziu rastového hormónu, ktoré značka sama vyvinula
• má vlastné laboratórium aj výrobnú fabriku, kde sa produkujú aj luxusné prípravky pre ďalších 70 svetových kozmetických značiek

Krása a štýl

3LAB Spevnenie

Americká pleťová starostlivosť 3LAB exkluzívne na Slovensku v parfumériách FAnn

Celý článok