3LAB Hydratácia a spevnenie hydratačný krém 60 ml, Hydrating Vita Cream

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > 3LAB Hydratácia a spevnenie hydratačný krém 60 ml, Hydrating Vita Cream
 

Pleť

3LAB Hydratácia a spevnenie hydratačný krém 60 ml, Hydrating Vita Cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:3LAHAS004
Značka:3LAB
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 95,83 € bez DPH
115,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Hydratačný a energiu dodávajúci pleťový krém.

Podporuje zdravý objem pomocou gélovej konzistencie s bohatým podielom vitamínov, ktorá zvyšuje jas a žiarivosť pleti. Doručuje bunkám účinnú hydratáciu, ktorá podporuje spevnenie, minimalizuje linky a obnovuje optimálne zdravie pleti. Obnovuje vitalitu a štruktúru nevýraznej pleti. Je vhodný pre vypätú pleť, pretože svojím luxusným zložením zvyšuje aj podiel energie a hydratácie, ktoré vypätá, stresovaná pleť tak potrebuje. Multivitamínový krém je vhodný pre normálnu, zmiešanú aj mastnú pleť. Kľúčové zložky: Vitamín A pôsobí ako ochranný štít. Vitamíny C, E a koenzým Q10 plnia funkciu antioxidantov. Extrakty päťlistého ženšenu a koreňa ženšenu pravého stimulujú mikrocirkuláciu, čím uľahčujú prienik koenzýmu Q10 a vitamínu C do pleti. Extrakt jačmeňa a ovsa.

O značke

Obľúbená kozmetická značka amerických celebrít, 3LAB, spája najväčšie inovácie v oblasti technológií a najpokrokovejšie zložky do luxusných, efektívnych produktov, ktoré zlepšujú zdravie a krásu pleti, pričom zmierňujú jej poškodenia a bojujú proti prejavom starnutia. Erica Chung, spoluzakladateľka a tvorkyňa značky, sa ujala výzvy vytvoriť "perfektný produkt", a práve jej nadšenie a poslanie viedlo k vzniku tejto prevratnej značky súčasnosti.

Spoločnosť ako jedna z prvých predstavila biotechnologickú verziu rastového hormónu a technológiu kmeňových buniek z jabĺk. Má svojich nadšencov v kruhu hollywoodskych hviezd aj odborníkov na pleť a skrášľovanie.

Cieľom značky 3LAB pri vývoji línie pleťových prípravkov nebolo len ošetrovať pleť, ale zároveň ju aj zdokonaľovať. Ponuka 3LAB je precízne usporiadaná tak, aby zákazníkom poskytovala moderný rad prípravkov pre potreby každého typu pleti.

3LAB využíva rastlinné ingrediencie najvyššej kvality a pokrokové vedecké technológie na odvrátenie sily prírody a času. Tento unikátny proces umožňuje použitie antioxidačných zložiek vo vysokých koncentráciách.

Výsledok? Najefektívnejšia kolekcia pleťovej starostlivosti, ktorá sľubuje spevnenie, vyhladenie, zjednotenie tónu a zdokonalenie starnúcej pleti.

Čo by ste o 3LAB mali vedieť:
• prípravky bez parfumácií, konzervantov, farbív
• pokrokové zloženia obsahujú revolučné kmeňové bunky z jabĺk, či biotechnologickú verziu rastového hormónu, ktoré značka sama vyvinula
• má vlastné laboratórium aj výrobnú fabriku, kde sa produkujú aj luxusné prípravky pre ďalších 70 svetových kozmetických značiek

Krása a štýl

3LAB Spevnenie

Americká pleťová starostlivosť 3LAB exkluzívne na Slovensku v parfumériách FAnn

Celý článok