3LAB Hydratácia a spevnenie denný krém 60 ml, Oil Complex

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Denné > 3LAB Hydratácia a spevnenie denný krém 60 ml, Oil Complex
 

Denné

3LAB Hydratácia a spevnenie denný krém 60 ml, Oil Complex

0 (0 hlasov)
Kód produktu:3LAHAS019
Značka:3LAB
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 275,00 € bez DPH
330,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

3LAB uvádza bezkonkurenčne rozjasňujúceho pomocníka, ktorý ako kúzelný bozk prebudí vašu pleť späť k životu.

Doprajte svojej pleti absolútne rozjasnenie v podobe nového Oil Complex Brightening od 3LAB obsahujúceho unikátnu technológiu s mimoriadnym olejovým komplexom, ktorý pokožku bohato hydratuje a prinavracia jej zdravý a žiarivý vzhľad. Ľahký hydratujúci prípravok intenzívne dopĺňa stratenú vlhkosť, zjemňuje a tonizuje unavenú a nevýraznú pokožku a doslova ju opäť prebudí k životu.

Prípravok pôsobí rovnako magicky, ako keď sa dotkneme zamrznutého skla. Mdlá a zašednutá pokožka je ako okno v zime - nežiari a nie je cez ňu vidieť. Ale keď sa jej dotkneme, okamžite reaguje, vyčistí sa a prepúšťa cez seba vonkajší obraz. Rovnako pôsobí olejový komplex, ktorý pokožku okamžite prebudí k životu a bezkonkurenčne ju rozjasní.

O značke

Obľúbená kozmetická značka amerických celebrít, 3LAB, spája najväčšie inovácie v oblasti technológií a najpokrokovejšie zložky do luxusných, efektívnych produktov, ktoré zlepšujú zdravie a krásu pleti, pričom zmierňujú jej poškodenia a bojujú proti prejavom starnutia. Erica Chung, spoluzakladateľka a tvorkyňa značky, sa ujala výzvy vytvoriť "perfektný produkt", a práve jej nadšenie a poslanie viedlo k vzniku tejto prevratnej značky súčasnosti.

Spoločnosť ako jedna z prvých predstavila biotechnologickú verziu rastového hormónu a technológiu kmeňových buniek z jabĺk. Má svojich nadšencov v kruhu hollywoodskych hviezd aj odborníkov na pleť a skrášľovanie.

Cieľom značky 3LAB pri vývoji línie pleťových prípravkov nebolo len ošetrovať pleť, ale zároveň ju aj zdokonaľovať. Ponuka 3LAB je precízne usporiadaná tak, aby zákazníkom poskytovala moderný rad prípravkov pre potreby každého typu pleti.

3LAB využíva rastlinné ingrediencie najvyššej kvality a pokrokové vedecké technológie na odvrátenie sily prírody a času. Tento unikátny proces umožňuje použitie antioxidačných zložiek vo vysokých koncentráciách.

Výsledok? Najefektívnejšia kolekcia pleťovej starostlivosti, ktorá sľubuje spevnenie, vyhladenie, zjednotenie tónu a zdokonalenie starnúcej pleti.

Čo by ste o 3LAB mali vedieť:

• prípravky bez parfumácií, konzervantov, farbív

• pokrokové zloženia obsahujú revolučné kmeňové bunky z jabĺk, či biotechnologickú verziu rastového hormónu, ktoré značka sama vyvinula

• má vlastné laboratórium aj výrobnú fabriku, kde sa produkujú aj luxusné prípravky pre ďalších 70 svetových kozmetických značiek

Krása a štýl

3LAB Oil Complex Brightening

Doprajte svojej pleti absolútne rozjasnenie v podobe nového Oil Complex Brightening od 3LAB obsahujúceho unikátnu technológiu s mimoriadnym olejovým komplexom.

Celý článok