3LAB Doplnková starostlivosť prípravok na pery 10 ml, Perfect Lips

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Líčenie > 3LAB Doplnková starostlivosť prípravok na pery 10 ml, Perfect Lips
 

Líčenie

3LAB Doplnková starostlivosť prípravok na pery 10 ml, Perfect Lips

0 (0 hlasov)
Kód produktu:3LADOS004
Značka:3LAB
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 37,50 € bez DPH
45,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Hydratačné ošetrenie na pery.

Vzhľad je jednou z dôležitých výziev v omladzujúcom sektore. Značka 3LAB zdolala túto výzvu a vyvinula Perfect Lips. Luxusné, hydratačné a objem zväčšujúce ošetrenie v sebe zahŕňa revolučnú technológiu kmeňových buniek a biotechnologickú verziu rastového hormónu, ktoré sú pre 3LAB charakteristické. Perfect Lips poskytuje perám dlhotrvajúcu hydratáciu, pričom redukuje mimické linky a vrásky. Dodáva im objem, skrášľuje kontúry, zvýrazňuje ich líniu. Antioxidanty, vitamíny a rastlinné extrakty pery chránia pred voľnými radikálmi, udržujú ich plné a hydratované. Kľúčové zložky: Phyto-Cell Tec Malus Domestica (kmeňové bunky zo vzácnej odrody švajčiarskych jabĺk), majú preukázateľný účinok na oddialenie procesu starnutia. Nano-Claire GY™ (celosvetovo prvá biotechnologická verzia rastového hormónu) pôsobí ako “náhradná hormonálna terapia” pre pery. Maxi Lip, účinný komplex pery hydratuje, obnovuje kolagén, zvyšuje podiel vlhkosti v perách, a tým tiež zväčšuje ich objem a skrášľuje kontúry. Extrakt slnečníc intenzívne hydratuje a omladzuje suché pery, zároveň redukuje jemné linky a vrásky v okolí pier. Vitamín E, prírodný antioxidant, pôsobí proti poškodeniam v dôsledku voľných radikálov.

O značke

Obľúbená kozmetická značka amerických celebrít, 3LAB, spája najväčšie inovácie v oblasti technológií a najpokrokovejšie zložky do luxusných, efektívnych produktov, ktoré zlepšujú zdravie a krásu pleti, pričom zmierňujú jej poškodenia a bojujú proti prejavom starnutia. Erica Chung, spoluzakladateľka a tvorkyňa značky, sa ujala výzvy vytvoriť "perfektný produkt", a práve jej nadšenie a poslanie viedlo k vzniku tejto prevratnej značky súčasnosti.

Spoločnosť ako jedna z prvých predstavila biotechnologickú verziu rastového hormónu a technológiu kmeňových buniek z jabĺk. Má svojich nadšencov v kruhu hollywoodskych hviezd aj odborníkov na pleť a skrášľovanie.

Cieľom značky 3LAB pri vývoji línie pleťových prípravkov nebolo len ošetrovať pleť, ale zároveň ju aj zdokonaľovať. Ponuka 3LAB je precízne usporiadaná tak, aby zákazníkom poskytovala moderný rad prípravkov pre potreby každého typu pleti.

3LAB využíva rastlinné ingrediencie najvyššej kvality a pokrokové vedecké technológie na odvrátenie sily prírody a času. Tento unikátny proces umožňuje použitie antioxidačných zložiek vo vysokých koncentráciách.

Výsledok? Najefektívnejšia kolekcia pleťovej starostlivosti, ktorá sľubuje spevnenie, vyhladenie, zjednotenie tónu a zdokonalenie starnúcej pleti.

Čo by ste o 3LAB mali vedieť:
• prípravky bez parfumácií, konzervantov, farbív
• pokrokové zloženia obsahujú revolučné kmeňové bunky z jabĺk, či biotechnologickú verziu rastového hormónu, ktoré značka sama vyvinula
• má vlastné laboratórium aj výrobnú fabriku, kde sa produkujú aj luxusné prípravky pre ďalších 70 svetových kozmetických značiek

Krása a štýl

3LAB Doplnková starostlivosť

Americká pleťová starostlivosť 3LAB exkluzívne na Slovensku v parfumériách FAnn

Celý článok