3LAB Doplnková starostlivosť pleťová maska 140 ml, Perfect Mask

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > 3LAB Doplnková starostlivosť pleťová maska 140 ml, Perfect Mask
 

Pleť

3LAB Doplnková starostlivosť pleťová maska 140 ml, Perfect Mask
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %

3LAB Doplnková starostlivosť pleťová maska 140 ml, Perfect Mask

0 (0 hlasov)
Kód produktu:3LADOS005
Značka:3LAB
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 86,67 € bez DPH
104,00 € s DPH
Bežná cena: 130,00 €
:

Popis produktu

Popis

Liftingová, spevňujúca a rozjasňujúca maska.

Technologicky pokroková textilná maska, ktorá pleť spevňuje a zlepšuje jej pružnosť. Jej zloženie obsahuje Nano-Claire GY™, revolučnú patentovanú zložku 3LAB, ktorá preniká do hĺbky pleti a obnovuje jej mladistvý vzhľad. Kľúčové zložky: Nano-Claire GY™ (celosvetovo prvá biotechnologická verzia rastového hormónu) pôsobí ako “náhradná hormonálna terapia” pre pleť. Matrixyl 3000™ (stimuluje tvorbu kolagénu). Extrakty ginka a zeleného čaju.

O značke

Obľúbená kozmetická značka amerických celebrít, 3LAB, spája najväčšie inovácie v oblasti technológií a najpokrokovejšie zložky do luxusných, efektívnych produktov, ktoré zlepšujú zdravie a krásu pleti, pričom zmierňujú jej poškodenia a bojujú proti prejavom starnutia. Erica Chung, spoluzakladateľka a tvorkyňa značky, sa ujala výzvy vytvoriť "perfektný produkt", a práve jej nadšenie a poslanie viedlo k vzniku tejto prevratnej značky súčasnosti.

Spoločnosť ako jedna z prvých predstavila biotechnologickú verziu rastového hormónu a technológiu kmeňových buniek z jabĺk. Má svojich nadšencov v kruhu hollywoodskych hviezd aj odborníkov na pleť a skrášľovanie.

Cieľom značky 3LAB pri vývoji línie pleťových prípravkov nebolo len ošetrovať pleť, ale zároveň ju aj zdokonaľovať. Ponuka 3LAB je precízne usporiadaná tak, aby zákazníkom poskytovala moderný rad prípravkov pre potreby každého typu pleti.

3LAB využíva rastlinné ingrediencie najvyššej kvality a pokrokové vedecké technológie na odvrátenie sily prírody a času. Tento unikátny proces umožňuje použitie antioxidačných zložiek vo vysokých koncentráciách.

Výsledok? Najefektívnejšia kolekcia pleťovej starostlivosti, ktorá sľubuje spevnenie, vyhladenie, zjednotenie tónu a zdokonalenie starnúcej pleti.

Čo by ste o 3LAB mali vedieť:
• prípravky bez parfumácií, konzervantov, farbív
• pokrokové zloženia obsahujú revolučné kmeňové bunky z jabĺk, či biotechnologickú verziu rastového hormónu, ktoré značka sama vyvinula
• má vlastné laboratórium aj výrobnú fabriku, kde sa produkujú aj luxusné prípravky pre ďalších 70 svetových kozmetických značiek

Krása a štýl

3LAB Doplnková starostlivosť

Americká pleťová starostlivosť 3LAB exkluzívne na Slovensku v parfumériách FAnn

Celý článok