3LAB Čistenie a tonizácia odličovacia emulzia 200 ml, Perfect Cleansing Emulsion

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > 3LAB Čistenie a tonizácia odličovacia emulzia 200 ml, Perfect Cleansing Emulsion
 

Pleť

3LAB Čistenie a tonizácia odličovacia emulzia 200 ml, Perfect Cleansing Emulsion
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %

3LAB Čistenie a tonizácia odličovacia emulzia 200 ml, Perfect Cleansing Emulsion

0 (0 hlasov)
Kód produktu:3LACAT003
Značka:3LAB
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 36,67 € bez DPH
44,00 € s DPH
Bežná cena: 55,00 €
:

Popis produktu

Popis

Krémová čistiaca emulzia.

Krémová čistiaca emulzia s bohatým obsahom rastlinných extraktov pre odstránenie nečistôt a make-upu z pleti. Čistiaca emulzia odstraňuje make-up z tváre a okolia očí bez toho, aby poškodzovala prirodzenú lipidovú vrstvu pleti. Je vhodná pre suchšie typy pleti. Môže sa používať s vodou alebo bez vody. Kľúčové zložky: Vitamín A slúži na ochranu pleti. Skvalén a jojobový olej imitujú vlastné lipidy pleti. Vitamíny A a E pôsobia ako účinné antioxidanty.

O značke

Obľúbená kozmetická značka amerických celebrít, 3LAB, spája najväčšie inovácie v oblasti technológií a najpokrokovejšie zložky do luxusných, efektívnych produktov, ktoré zlepšujú zdravie a krásu pleti, pričom zmierňujú jej poškodenia a bojujú proti prejavom starnutia. Erica Chung, spoluzakladateľka a tvorkyňa značky, sa ujala výzvy vytvoriť "perfektný produkt", a práve jej nadšenie a poslanie viedlo k vzniku tejto prevratnej značky súčasnosti.

Spoločnosť ako jedna z prvých predstavila biotechnologickú verziu rastového hormónu a technológiu kmeňových buniek z jabĺk. Má svojich nadšencov v kruhu hollywoodskych hviezd aj odborníkov na pleť a skrášľovanie.

Cieľom značky 3LAB pri vývoji línie pleťových prípravkov nebolo len ošetrovať pleť, ale zároveň ju aj zdokonaľovať. Ponuka 3LAB je precízne usporiadaná tak, aby zákazníkom poskytovala moderný rad prípravkov pre potreby každého typu pleti.

3LAB využíva rastlinné ingrediencie najvyššej kvality a pokrokové vedecké technológie na odvrátenie sily prírody a času. Tento unikátny proces umožňuje použitie antioxidačných zložiek vo vysokých koncentráciách.

Výsledok? Najefektívnejšia kolekcia pleťovej starostlivosti, ktorá sľubuje spevnenie, vyhladenie, zjednotenie tónu a zdokonalenie starnúcej pleti.

Čo by ste o 3LAB mali vedieť:
• prípravky bez parfumácií, konzervantov, farbív
• pokrokové zloženia obsahujú revolučné kmeňové bunky z jabĺk, či biotechnologickú verziu rastového hormónu, ktoré značka sama vyvinula
• má vlastné laboratórium aj výrobnú fabriku, kde sa produkujú aj luxusné prípravky pre ďalších 70 svetových kozmetických značiek

Krása a štýl

3LAB Čistenie & Tonizácia

Čistenie a tonizácia. Prevratná pleťová starostlivosť priamo z laboratória. Americká pleťová starostlivosť 3LAB exkluzívne na Slovensku vo vybraných parfumériách FAnn.

Celý článok