3LAB Čistenie a tonizácia balzam na pery 5 g, Healthy Glow Lip Balm

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Rochas Byzance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Líčenie > Pery > Balzamy > 3LAB Čistenie a tonizácia balzam na pery 5 g, Healthy Glow Lip Balm
 

Balzamy

3LAB Čistenie a tonizácia balzam na pery 5 g, Healthy Glow Lip Balm

0 (0 hlasov)
Kód produktu:3LACAT001
Značka:3LAB
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 45,83 € bez DPH
55,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Balzam pre zdravý lesk pier.

Healthy Glow Lip Balm predstavuje komplexné ošetrenie pre zachovanie zdravých pier, pretože im poskytuje intenzívnu, okamžitú aj dlhotrvajúcu hydratáciu. Avšak, keď žena vstúpi do parfumérie, to, čo hľadá sú prípravky s viacerými výhodami a účinkami. Preto 3LAB vyvinul ošetrenie na pery a balzam v jednom, ktorý v sebe ukrýva celý rad výhodných vlastností. Vďaka inovačným zložkám, napríklad omladzujúcemu extraktu riasy zvanej Juvenessence AD, podporuje bunkovú činnosť, čo vedie k perfektnému spevneniu pier. Prírodný peptid Maxi-lip stimuluje kolagén pre zväčšenie objemu pier a lepšiu pevnosť, zanecháva ich hladké a zvýrazňuje ich prirodzený tvar. Vitamín E pôsobí ako prírodný antioxidant - predchádza poškodeniu voľnými radikálmi a chráni pery, a súčasne zmierňuje jemné linky a vrásky prezrádzajúce váš vek.

O značke

Obľúbená kozmetická značka amerických celebrít, 3LAB, spája najväčšie inovácie v oblasti technológií a najpokrokovejšie zložky do luxusných, efektívnych produktov, ktoré zlepšujú zdravie a krásu pleti, pričom zmierňujú jej poškodenia a bojujú proti prejavom starnutia. Erica Chung, spoluzakladateľka a tvorkyňa značky, sa ujala výzvy vytvoriť "perfektný produkt", a práve jej nadšenie a poslanie viedlo k vzniku tejto prevratnej značky súčasnosti.

Spoločnosť ako jedna z prvých predstavila biotechnologickú verziu rastového hormónu a technológiu kmeňových buniek z jabĺk. Má svojich nadšencov v kruhu hollywoodskych hviezd aj odborníkov na pleť a skrášľovanie.

Cieľom značky 3LAB pri vývoji línie pleťových prípravkov nebolo len ošetrovať pleť, ale zároveň ju aj zdokonaľovať. Ponuka 3LAB je precízne usporiadaná tak, aby zákazníkom poskytovala moderný rad prípravkov pre potreby každého typu pleti.

3LAB využíva rastlinné ingrediencie najvyššej kvality a pokrokové vedecké technológie na odvrátenie sily prírody a času. Tento unikátny proces umožňuje použitie antioxidačných zložiek vo vysokých koncentráciách.

Výsledok? Najefektívnejšia kolekcia pleťovej starostlivosti, ktorá sľubuje spevnenie, vyhladenie, zjednotenie tónu a zdokonalenie starnúcej pleti.

Čo by ste o 3LAB mali vedieť:
• prípravky bez parfumácií, konzervantov, farbív
• pokrokové zloženia obsahujú revolučné kmeňové bunky z jabĺk, či biotechnologickú verziu rastového hormónu, ktoré značka sama vyvinula
• má vlastné laboratórium aj výrobnú fabriku, kde sa produkujú aj luxusné prípravky pre ďalších 70 svetových kozmetických značiek

Krása a štýl

3LAB Čistenie & Tonizácia

Čistenie a tonizácia. Prevratná pleťová starostlivosť priamo z laboratória. Americká pleťová starostlivosť 3LAB exkluzívne na Slovensku vo vybraných parfumériách FAnn.

Celý článok